• 0553 845 91 90
  • destek@flaminyo.com

Otomatik Dizgi ve Mizanpaj

Otomatik Dizgi ve Mizanpaj

Flaminyo Article System üzerinde yayınlanan makaleleriniz dizgileri ve mizanpajları sistem tarafından otomatik olarak sağlanmaktadır. Dilerseniz dizgi üzerinde değişiklik yapabilir veya daha sonradan düzenleme yapmanıza olanak tanır. Editör panelinizden dizgi şablonunuzu seçim yaptıktan sonra sutün bilginizi belirledikten sonrasında oluşturacağınız tüm dizgiler aynı formatta sizlere sunacaktır. 

Olgu Sunumu, Tartışma gibi makale türlerinin farklı sıralama ölçütleri olduğunu biliyoruz. Sistem bunları algılar ve uygun format ve dizilime getirerek sizlere sunar. Dilerseniz dizgi personeliniz var ise bu işlemi kullanmayarak dizgi yükleme ekranını açarak manuel olarak da yükleme sağlayabilirsiniz.

PDF İçerisinde makalenizde iç linkleme (internal link) yapabilirsiniz. Özellikle kaynakçalarda işinize yarayacak bu özellik sayesinde pdf dosyası içerisinde bölümü tıkladığında pdf içerisinde istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz. Ayrıca PDF içerisinde orcid bağlantısı vererek pdf bölümünde tıkladıklarında kullanıcı orcid adresine gitmesini de sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Flaminyo Article System Dizgi ve Mizanpaj Sistemi sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Flaminyo Article System Bu sayfa 936701 kere görüntülendi.