• 0553 845 91 90
  • destek@flaminyo.com

ÜCRETSİZ DOI Alacak Dergilere DUYURU!

ÜCRETSİZ DOI Alacak Dergilere DUYURU!

 

Sayın Dergi Editörleri, 


Flaminyo Software olarak CROSSREF ile anlaşmamızı yenilediğimizi, DOI hizmeti vermeye kesintisiz olarak  devam ettiğimizi belirtmek isteriz. DOI'i ücretsiz olarak almak için gerekli şartlar;

  •  Flaminyo Article System Kullanıcısı olamanız,
  • Makalenin "Akademik Makale" olması zorunludur.
  • Makalelerinizde editör haricinde en az 2 hakeme gönderiyor ve makalenin en az 2 hakem tarafından değerlendirilmiş olması yeterlidir. (Derginin TR Dizine veya herhangi bir dizine girip girmemesi etken bir kriter sayılmayacaktır.)Bu kriterlere uymayan dergiler ücretli olarak hizmet alabileceklerdir. 

 

BİLDİRGELER 

1-  Flaminyo Article System kullanan dergilerimiz 28.02.2020 öncesi kullanıcılarımızın destek@flaminyo.com adresine doi talebini bildirmeleri durumunda alt dergi kabul edilmemeksizin sayı başına 13 doi ücretsiz olarak sağlanacaktır.
2- 28.02.2020 tarihi sonrasında sistem kullanım anlaşması yapılan kullanıcılarımızda ise DOI konusunda herhangi bir ek ücret talep edilmemeksizin anlaşma başında belirttikleri yıllık toplam sayı miktarı gözetilerek,  sayı başına 13 doi ücretsiz sunulacaktır. 
3- Sayı başına 13 doi geçen ve Flaminyo Article System kullanıcılarımızdan makale başı 2$ ücretlendirme uygulanacak olup, faturaları 3 ay sonunda oluşturulacaktır. (2$ harici herhangi bir ücret uygulanmayacaktır.)
4- Makaleler yayın aşamasına gelen dergiler ilk 13 makaleye DOI otomatik olarak sağlanacak olup, Makalelerin 13'den fazla olması durumunda dergi sahibi ile onay aşamasından sonra kalan makalelerine DOI verilecektir.
5- Flaminyo Article System kullanmayan dergilerin,  DOI talep etmesi halinde hangi sistemi kullanıyor olursa olsun DOI hizmeti verilebilecektir. 


Flaminyo Article System kullanıcılarımızın panellerinde Yazar ve Editör Ekranlarında son yapılan güncelleme ile 28.02.2020 tarihi itibari ile Ücretsiz olarak KAYNAKÇA OLUŞTURMA'larına imkan tanınacaktır. Kaynakçalarınızı otomatik olarak sistem tarafından oluşturmanıza ve dergi formatınıza uygun hale getirmenize olanak sağlayabilirsiniz.  Kaynakça özelliği 2020-2021 tarihi arasında sistemimizi kullanan tüm kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulacaktır. 

 

 

 

Bilgi, Demo Talebi ve Destek Taleplerinizi: 

Telefon: 0312 750 0588
E-Posta: destek@flaminyo.com - destek@flaminyoarticlesystem.com

Duyurularımızı ve Basın Açıklamalarımızı www.flaminyo.com adresinden Haber / Basın sekmesi altından ulaşabilirsiniz.
Blog Yazılarımızı'da İncelemek İster Misiniz?