• 0553 845 91 90
  • destek@flaminyo.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Flaminyo Article System, Flaminyo Software tarafından kurulan bir sistemdir. Yola çıkıldığı günden bu yana sloganımız olan "Bilime Işık Tut Gelecek Aydınlansın" mottosuyla ilerlemekteyiz. Flaminyo Article System amacı süreli yayıncılığı geliştirmek, yeni değerler katarak en doğru bilgiye ulaştırmayı sağlamaktır. Editör, Yazar, Hakem ve Dizinler arasındaki kordinasyonu sağlamak, Makalelerin hatasız olarak sunulmasını sağlamaktayız.

En büyük avantajlarımız arasında gördüğümüz özelliklerimiz arasında Ekibimizin alanlarında uzman Yazılım Mühendisler'den oluşmaktadır. Hepimiz Flaminyo Article System yeteneklerinin ve kattığı değerin bilincindeyiz.

En önemli olarak gördüğümüz avantajımızdan diğeri ise haftalık olarak sistem güncellemelerini yapıyor olmamızdır. Bizce en hızlı büyüme sebebimizin kullanıcıları dinlememiz, onlardan gelen bilgiler ile sistemimizi her hafta sürekli olarak geliştiriyor olmamız ve bu imkanımızı da ek ücret beklemeden tüm kullanıcılarımıza sunuyor olmamızdır. 

Hedefimiz sadece ulusal süreli yayıncılığın yanı sıra uluslararası pazarda alanımızda söz sahibi olmaktır. Bunu yapabilmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapmamız gerektiğinin bilincindeyiz. 

Flaminyo Article System yapay zeka teknolojisi kullanılarak hazırlanmış, Öğrenebilen ve çözüm üreten bir sisteme sahiptir. Bunlar yanı sıra görme engellileri düşünülerek sesli makale okuma ve yönlendirme sistemine sahiptir.

Sistem üzerinde kullanılabilecek tüm özelliklerin editörler tarafından belirlendiği ve düzenlendiğinin yani kişiselleştirebildiği bir sistem olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. 

Kısacası her geçen gün hepbirlikte büyüyeceğiz, Bilime ışık tutmaya devam edeceğiz..

Flaminyo Software Bu sayfa 2863 kere görüntülendi.